Przejdź do treści

Bez kredytu, bez wkładu własnego

Wystarczy, że wpłacisz 3- lub 6-krotność czynszu (traktujemy ją jako kaucję) i już możesz mieszkać – tak długo jak chcesz! Jeśli tylko przestrzegasz warunków umowy, nikt nie wypowie Ci najmu.

Mieszkania z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem; są podłogi, glazura, biały montaż, drzwi wewnętrzne. Ściany są pomalowane na biało. Po Twojej stronie są meble i sprzęt RTV/AGD.

Dopłaty czynszowe

Inwestycja zostanie objęta dopłatami do czynszu>> w programie „Mieszkanie na Start”. Wysokość dopłaty zależy od indywidualnej sytuacji najemcy. Obecnie wynoszą od ok. 100 do 800 zł miesięcznie. Można je pobierać przez 15 lat.

Jak zostać najemcą?

Nabór składa się z dwóch etapów: przyjmowania wniosków i sprawdzenia, czy najemca spełnia kryteria społeczne ustalone przez gminę, a następnie: weryfikacja zdolności czynszowej Więcej >>

W inwestycji zaplanowano aż 469 mieszkań. Najemcy będą mogli wybierać wśród lokali od 27 do 84-metrowych. Co ważne, architekci zastosowali rozwiązania, dzięki którym możliwa będzie aranżacja pomieszczeń i dostosowywanie ich rozkładu do zmieniających się w czasie potrzeb rodziny. Do wyboru będą lokale z kuchniami: otwartymi lub w aneksie.

DOSTĘPNE METRAŻE:

  • 1 pokój: 27,67 mkw.
  • 2 pokoje: 34,45 – 59,46 mkw.
  • 3 pokoje: 50,37 – 80,96 mkw.
  • 4 pokoje: 72,19 – 84,23 mkw.

Ogródki / balkony

Mieszkania mają balkony i tarasy o powierzchni do 33,6 m2, a na parterze ogródki – nawet 90 m2.

Bez barier 

Na osiedlu zaplanowano lokale dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Do ich potrzeb dostosowana jest przestrzeń całej inwestycji. Większość wejść do budynków znajduje się na poziomie terenu; w wypadku różnicy poziomów przewidziano zewnętrzne pochylnie. Wszystkie budynki wyposażono w windy.

Rozwiązania techniczne, kolorystyczne i materiałowe utwardzonych nawierzchni,  ławki, leżaki parkowe, stojaki i  inne elementy infrastruktury zewnętrznej pozwalają też na bezpieczne korzystanie z przestrzeni osiedla przez osoby niewidome i niedowidzące.

Już wkrótce umieścimy tu rzuty mieszkań, które będzie można przeselekcjonować w wygodnej wyszukiwarce.

Znalezionych mieszkań: 0
Strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.